Usługi w zakresie utrzymania, wsparcia technicznego oraz asysty merytorycznej systemu finansowo-księgowego QUORUM
- Numer postępowania BDG-WZP.261.4.2026.JP
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-26 09:10 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamowieniu 2026-OJS099-00356587-pl-ts.pdf | 2026-05-26 09:10 | 153 KB | ||
|
|
(SWZ) Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-05-26 09:10 | 506 KB | ||
|
|
Dokumenty dla Wykonawcy.docx | 2026-05-26 09:10 | 61 KB | ||
|
|
espd-request.zip | 2026-05-26 09:10 | 77 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania nr 1.pdf | 2026-06-15 14:35 | 154 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ i Załącznik nr 3 do SWZ - po zmianie 15.06.2026 r..pdf | 2026-06-15 14:35 | 182 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy po zmianie z dn. 15.06.2026 r..docx | 2026-06-15 14:35 | 57 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
